Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublinianin oskarża byłego prof. KUL o molestowanie. Seksuolog pogrąża duchownego

Utworzony przez refleksja nad losem narodu, 15 lipca 2014 r. o 11:48 Powrót do artykułu
Najprawdopodobniej  nie będę oryginalny, oraz odbiegający swoimi przemyśleniami od większości inteligentnych, rozumnych oraz kulturalnych czytelników różnych przekazów medialnych, kiedy napisze, ze czas najwyższy zakończyć pisanie niby to sensacyjnych relacji z konfliktów pomiędzy bezrozumnych warcholstwem, a Kościołem katolickim. Z całym przekonaniem twierdze, ze to większej rzeszy społeczeństwa w ogóle nie interesuje. Poruszacie sprawy dotyczące relacji osób niepublicznych, a wiec niech się wszystko zamknie w ich małym świecie. Komu i do czego potrzebna jest wiedza o drobnych nieporozumieniach pomiędzy dorosłymi ludźmi? Czy chodzi tylko o skonfliktowanie szarej masy ze światem osób duchownych, a może pójdźmy dalej tym tokiem rozumowania i stwierdźmy, ze komuniści wcale nie zostali wyeliminowani z rządzącej krajem kasty politycznej i nadal pragną niszczyć wartość najwyższą naszego narodu, a wiec właśnie Kościół? To jakie niebezpieczny wulgarny trend z przewrotnym zamiarem wpływania na niezorientowane masy! Instytucja kościelna poprzez zdecydowane działania Kurii i Episkopatu zawsze radziła sobie doskonale. Media natomiast powinna wiedzieć i znać własną role w kształtowaniu moralnego kręgosłupa narodu. Różnica zdań i nieporozumienia pomiędzy dwoma dorosłymi mężczyznami, czy w ogóle istotami ludzkimi, dla których Bóg wyznaczył rolę bycia mężczyzną jest ich prywatna sprawa. Nikomu nic do tego i należy respektować ich prawo do niepublikowania bzdur... Teraz Polacy otrzymali namacalny przykład niefunkcjonowania państwa pozwalającego na ingerowanie w wewnętrzne sprawy Kościoła. Lewicowi rzadcy kraju nad Wisłą nie panują nad mediami i wrogimi naszej tradycji wiary w Jezusa Chrystusa silami wstecznictwa.
    Bredzisz jak potłuczony. Najlepiej - zamieść pod dywan wraz z pedofilami w sutannach i.... "módlmy się dalej". Wspierasz pedofili katolu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...zbulwersowany i poruszony do głębi narobiłem całą masę błędów w poprzednio napisanym tekście. mam nadzieję, że osoby to czytające zrozumieją i wybaczą...
    Idź do diabła pobratyńcu jego. Znalazł się święty z d.... wyjęty. Ja ci nie wybaczam tych bredni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu sluzy i za czyje oieniadze zyje Dziennik Wschodni? Czy wtracanie się w sprawy dotyczące znajomości dwóch dorosłych osob zwieksza nakład? Czy masoneria i libertynizm nie macza w tym swoich kosmatych lapac? Czy ludzie odczuwający jedność z prawdziwym narodem polskim powinni partycypować finansowo w takim nośniku medialnym? Oczywiście dużo więcej pytan moznaby zadac, ale każdy z nas powinien postarać się odpowiedzieć samemu na te wcześniej wymienine. Pamietajmy tez, ze gazety czytają również dzieci w wieku szkolnym, a te nasze pociechy później ida na lekcje religii i doznają szoku spotykając przyjazna twarz katechety oraz majac w pamięci niecności wypisywane w mediach. jak One maja zaakceptowac starania ludzi dorosłych o ich zyciowe powodzenie i przywiązanie do wartości boskich? Kosciol jest atakowany na każdym kroku i rzadzacy nic w tym kierunku nie robia! To skandal szkodzący wszystkim.
  Cała twoja gadanina sprowadza się do zamiatania pod dywan sprawy, gdyz ten zbok to ksiądz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten ksiądz jest zwyczajnie głupi bo ja na jego miejscu wytoczyłbym proces jakiemuś debilowi który nagle "przypomniał" sobie że 20 lat temu go rzekomo molestowano... każdego czyja gęba mi się nie podoba można dziś zwyczajnie oskarżyć o wszystko, zwłaszcza faceta w sukience
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do dziadek Osobiście nie znam księdza w celibacie.Czasami mogę podać cennik ile tracą parafialnych pieniędzy na utrzymanki.To ze względu na pracę.Jakie muszą mieć dochody księża na parafiach,że stać ich na takie wydatki i utrzymanie tak wysokiego standardu życia.Nic dziwnego usługi w kościele są bardzo drogie.Poza tym ciągle żebrzą ,później wyczytują listy ofiarodawców.Jak pamiętam; w kościołach pracował kościelny,organista i jeszcze osoby na cmentarzu.Obecnie na wsiach do sprzatania,strojenia ołtarzy zmuszani są parafianie wg nr domów.Często tak jest,że zamiast chleba biedniejsza osoba kupuje kwiatki.Księża nie znają powiedzenia na ch...biednemu kwiatki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy tym przyjacielem jest ks. Ed. W?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od lat postuluje do Episkookupanta aby wszystkich seminarzystów kastrować. Bez jajek będą służyć swojemu bogu i nie w glowie im będą seksualne wybryki. Ponadto jako kastraci mogą zasilić kościelne chóry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...